Neumarkt
2010.07.03
Jászság Tagszövetség, R38 Jászberény
Első adat felvétele: 2010.07.06 10:58:34
Az adatok utolsó módosítása: 2010.07.06 14:57:34
A lista kiadásának időpontja: 2010.07.06 20:29:52
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2010.08.05 10:58:34
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!
Főprogram, 10 verseny
Feleresztés helye: Neumarkt I.
Feleresztés ideje: 2010.07.03 05:30
Időjárás : Fülledt, meleg idő, enyhe É-i szél
Kisérő :
Központi táv : 673000 m
Értékelési mód : Hagyományos 10 pontos rendszerrel
Lista terjedelme : 20% (1:5)
Adatok: Indult Küldött Helyezés Sebességek
tag cs. galamb 20% első 20%
R03 Jászárokszállás 9 14 126 25 1188,94 1095,02
R38 Jászberény 7 9 73 15 1189,09 1098,73
V07 Vámosgyörk 14 20 180 36 1207,35 1100,57
Jászság 1. 30 43 379 76 1207,35 1096,82
R09 Jászapáti 2 2 20 4 1019,64 904,05
R36 Jászkisér 10 12 104 21 1190,48 1035,97
R40 Jászladány 8 11 93 19 1187,95 1065,08
Jászság 2. 20 25 217 43 1190,48 1037,85
V12 Heves 7 7 40 8 1143,08 966,40
V17 Tenk 10 13 108 22 1169,08 1047,46
V18 Heves 11 17 147 29 1123,35 1074,51
Jászság 3. 28 37 295 59 1169,08 1058,46
Tagszövetségben 78 105 891 178 1207,35 1066,72
R38 egyesületi díjlista
1. Dr. Nagy Lehel és Róbert 2.cs. HU-07- M-113313 H 1189,09 m/p
2. Dr. Nagy Róbert és Lehel 1.cs. HU-08- 09-91148 H 1181,46 m/p
3. Japport Zoltán 1.cs. HU-08- 05-67297 T 1177,11 m/p
4. Japport Zoltán 1.cs. HU-08- 05-67295 H 1169,75 m/p
5. Kármán Gábor 1.cs. HU-06- D-148027 T 1156,12 m/p
Tagonkénti eredmények
galamb érk.i. seb. egyesület röpcsoport tagszöv.
Japport Zoltán 1.cs. Dt: 660576 Kg: 10 Ók: 0 Kp: 0
Úti 5B: E: 1. 5h 88,19p R: 4. 5h 86,31p T: 6. 5h 97,13p
HU-08- 05-67297 T 03 14:51:11 1177,11 m/p 3 21,78 12 21,74 14 22,48
HU-08- 05-67295 H 03 14:54:43 1169,75 m/p 4 21,07 18 20,94 20 22,14
HU-06- 05-09459 H 03 15:16:30 1126,30 m/p 10 16,78 55 16,01 73 19,14
HU-09- 28-08050 H 03 15:25:44 1108,85 m/p 12 15,35 68 14,28 106 17,28
HU-08- 50-07941 H 03 15:31:13 1098,73 m/p 15 13,21 75 13,34 127 16,09
Kármán Gábor 1.cs. Dt: 651033 Kg: 10 Ók: 0 Kp: 0
Úti 5B: E: 5. 1h 20,16p R: 21. 1h 19,82p T: 35. 2h 35,48p
HU-06- D-148027 T 03 14:53:07 1156,12 m/p 5 20,16 25 19,82 35 21,10
HU-03- 07-56422 H 03 15:30:52 1083,49 m/p 0 0,00 0 0,00 154 14,38
Dr. Nagy Lehel és Róbert 1.cs. Dt: 659827 Kg: 10 Ók: 0 Kp: 0
Úti 5B: E: 3. 4h 67,79p R: 10. 4h 64,65p T: 16. 4h 75,55p
HU-07- 09-82094 H 03 15:07:03 1143,45 m/p 6 19,63 38 18,26 51 20,37
HU-07- 09-82050 H 03 15:13:39 1130,52 m/p 8 18,20 49 16,80 65 19,58
HU-08- 09-91043 H 03 15:16:06 1125,79 m/p 11 16,05 56 15,86 74 19,07
HU-05- 09-65051 H 03 15:28:38 1102,22 m/p 14 13,91 72 13,73 119 16,53
Dr. Nagy Lehel és Róbert 2.cs. Dt: 659827 Kg: 10 Ók: 0 Kp: 0
Úti 5B: E: 4. 1h 23,20p R: 17. 2h 35,86p T: 13. 5h 82,30p
HU-07- M-113313 H 03 14:44:54 1189,09 m/p 1 23,20 5 22,66 6 22,91
HU-07- M-113303 H 03 15:31:35 1096,82 m/p 0 0,00 76 13,20 131 15,85
HU-08- 09-91067 H 03 15:35:32 1089,66 m/p 0 0,00 0 0,00 142 15,23
HU-07- 09-82077 H 03 15:41:42 1078,68 m/p 0 0,00 0 0,00 160 14,21
HU-08- 09-91069 H 03 15:42:51 1076,65 m/p 0 0,00 0 0,00 162 14,10
Dr. Nagy Lehel és Róbert 3.cs. Dt: 659827 Kg: 10 Ók: 0 Kp: 0
Úti 5B: E: 0. 0h 0,00p R: 0. 0h 0,00p T: 65. 1h 14,61p
HU-09- 50-39312 H 03 15:38:55 1083,61 m/p 0 0,00 0 0,00 153 14,61
Dr. Nagy Róbert és Lehel 1.cs. Dt: 659450 Kg: 10 Ók: 0 Kp: 0
Úti 5B: E: 2. 4h 73,46p R: 8. 4h 70,10p T: 15. 4h 78,80p
HU-08- 09-91148 H 03 14:48:10 1181,46 m/p 2 22,47 8 22,26 10 22,68
HU-08- 09-91174 H 03 15:08:11 1140,56 m/p 7 18,90 41 17,86 55 20,14
HU-05- 09-66954 H 03 15:14:50 1127,59 m/p 9 17,47 54 16,12 70 19,29
HU-07- 09-82198 H 03 15:27:16 1104,11 m/p 13 14,62 71 13,86 116 16,69
Tagszövetségi díjlista
1. Blaskó István 2.cs. V07 HU 09-07-23031 H 1207,35 m/p
2. Farkas András 1.cs. V07 HU 09-D-220693 H 1207,13 m/p
3. Blaskó István 1.cs. V07 HU 07-07-07773 H 1203,53 m/p
4. Blaskó István 1.cs. V07 HU 09-28-10717 H 1199,15 m/p
5. Nagy Lajos 1.cs. R36 HU 08-28-02669 H 1190,48 m/p
6. Dr. Nagy Lehel és Róbert 2.cs. R38 HU-07- M-113313 H 1189,09 m/p
7. Doka Lajos 1.cs. R03 HU 09-28-10693 H 1188,94 m/p
8. Szabó Gyula 1.cs. R40 HU 08-22-07925 H 1187,95 m/p
9. Blaskó István 2.cs. V07 HU 08-28-05444 H 1184,07 m/p
10. Dr. Nagy Róbert és Lehel 1.cs. R38 HU-08- 09-91148 H 1181,46 m/p
Jászság 1. röpcsoporti díjlista
1. Blaskó István 2.cs. V07 HU 09-07-23031 H 1207,35 m/p
2. Farkas András 1.cs. V07 HU 09-D-220693 H 1207,13 m/p
3. Blaskó István 1.cs. V07 HU 07-07-07773 H 1203,53 m/p
4. Blaskó István 1.cs. V07 HU 09-28-10717 H 1199,15 m/p
5. Dr. Nagy Lehel és Róbert 2.cs. R38 HU-07- M-113313 H 1189,09 m/p
A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval
1. Blaskó István 1.cs. V07 5 h. 112,38 p
2. Blaskó István 2.cs. V07 5 h. 109,95 p
3. Szabó Sándor 1.cs. V07 5 h. 105,74 p
4. Szabó Gyula 1.cs. R40 5 h. 103,30 p
5. Pomázi Lajos 1.cs. R40 5 h. 102,32 p
6. Japport Zoltán 1.cs. R38 5 h. 97,13 p
7. Doka Lajos 1.cs. R03 5 h. 96,65 p
8. Lőcsei Sándor 2.cs. R03 5 h. 95,47 p
9. Ádám Sándor Dr. 2.cs. V07 5 h. 94,49 p
10. Farkas András 1.cs. V07 5 h. 88,28 p
11. Szabó János és Bata A. 3.cs. R03 5 h. 86,58 p
12. Szalmási Tibor 1.cs. V18 5 h. 84,06 p
13. Dr. Nagy Lehel és Róbert 2.cs. R38 5 h. 82,30 p
14. Szabó János és Bata A. 1.cs. R03 4 h. 81,26 p
15. Dr. Nagy Róbert és Lehel 1.cs. R38 4 h. 78,80 p
16. Dr. Nagy Lehel és Róbert 1.cs. R38 4 h. 75,55 p
17. Sándor Norbert 2.cs. V18 4 h. 64,68 p
18. Morvai Zoltán 3.cs. V17 3 h. 63,37 p
19. Fuder Imre 1.cs. V18 4 h. 62,12 p
20. Buda István 1.cs. V07 3 h. 58,49 p
21. Morvai Zoltán 1.cs. V17 3 h. 58,40 p
22. Ádám Sándor Dr. 1.cs. V07 3 h. 56,61 p
23. Sándor Norbert 1.cs. V18 3 h. 54,77 p
24. Csöppüs László 1.cs. V17 3 h. 53,20 p
25. Kovács József 1.cs. V18 3 h. 51,02 p
26. Lakatos István 1.cs. V17 3 h. 50,74 p
27. Kövesdi - Szecskó 1.cs. R36 3 h. 47,99 p
28. Bognár Zoltán 1.cs. R03 2 h. 42,63 p
29. Doka Lajos 2.cs. R03 2 h. 41,84 p
30. Gajda - Banus dúc 2.cs. V07 2 h. 39,78 p
31. Szabó Gyula 3.cs. R40 2 h. 38,18 p
32. Bai Zsolt 1.cs. V17 2 h. 37,94 p
33. Bognár Zoltán 2.cs. R03 2 h. 37,26 p
34. Káli József 1.cs. V17 2 h. 36,13 p
35. Kármán Gábor 1.cs. R38 2 h. 35,48 p
36. Ballagó János 1.cs. V12 2 h. 35,24 p
37. Vörös József 1.cs. V07 2 h. 34,98 p
38. Barta Sándor 1.cs. V18 2 h. 34,25 p
39. Szabó János 3.cs. V18 2 h. 33,95 p
40. Oláh József 1.cs. R36 2 h. 31,76 p
41. Sándor Norbert 3.cs. V18 2 h. 31,32 p
42. Surányi László 2.cs. V18 2 h. 31,17 p
43. Bagi József 1.cs. R36 2 h. 30,94 p
44. Korsós Albert 1.cs. R36 2 h. 29,85 p
45. Szecskó Ferenc 1.cs. R36 2 h. 29,23 p
46. Nagy Lajos 1.cs. R36 1 h. 23,42 p
47. Kövesdi - Szecskó 2.cs. R36 1 h. 22,29 p
48. Szabó Gyula 2.cs. R40 1 h. 22,14 p
49. Szentpéteri József 1.cs. R36 1 h. 22,01 p
50. Agócs László 1.cs. R03 1 h. 21,05 p
51. Agócs László 2.cs. R03 1 h. 20,25 p
52. Dóka Lajosné 1.cs. R03 1 h. 19,65 p
53. Pardi Albert 1.cs. V07 1 h. 19,34 p
54. Nagy Gellért 1.cs. R40 1 h. 18,77 p
55. Szalmási Tibor 2.cs. V18 1 h. 18,36 p
56. Túróczi Antal 1.cs. R40 1 h. 17,91 p
57. Szabó Sándor 2.cs. V07 1 h. 17,29 p
58. Nagy Gábor 1.cs. V07 1 h. 17,15 p
59. Varga István 1.cs. V17 1 h. 17,07 p
60. Balogh Judit 1.cs. V18 1 h. 16,81 p
61. Csiszár István 1.cs. V17 1 h. 16,81 p
62. Eperjesi László 1.cs. R40 1 h. 16,41 p
63. Szabó János és Bata A. 4.cs. R03 1 h. 14,81 p
64. Kaszab László 1.cs. V07 1 h. 14,76 p
65. Dr. Nagy Lehel és Róbert 3.cs. R38 1 h. 14,61 p
66. Gazdag Tibor 1.cs. R40 1 h. 14,28 p
67. Juhász József 1.cs. V18 1 h. 14,09 p
68. Surányi László 1.cs. V18 1 h. 13,92 p
69. Lőcsei Viven 1.cs. R03 1 h. 13,41 p
A verseny Jászság 1. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval
1. Blaskó István 1.cs. V07 5 h. 109,18 p
2. Blaskó István 2.cs. V07 5 h. 105,31 p
3. Szabó Sándor 1.cs. V07 5 h. 97,58 p
4. Japport Zoltán 1.cs. R38 5 h. 86,31 p
5. Doka Lajos 1.cs. R03 4 h. 75,80 p
6. Szabó János és Bata A. 1.cs. R03 4 h. 72,27 p
7. Lőcsei Sándor 2.cs. R03 4 h. 72,06 p
A verseny R38 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval
1. Japport Zoltán 1.cs. 5 h. 88,19 p
2. Dr. Nagy Róbert és Lehel 1.cs. 4 h. 73,46 p
3. Dr. Nagy Lehel és Róbert 1.cs. 4 h. 67,79 p
4. Dr. Nagy Lehel és Róbert 2.cs. 1 h. 23,20 p
5. Kármán Gábor 1.cs. 1 h. 20,16 p