Straubing
2010.06.13
Jászság Tagszövetség, R38 Jászberény
Első adat felvétele: 2010.06.15 13:04:22
Az adatok utolsó módosítása: 2010.06.16 18:09:43
A lista kiadásának időpontja: 2010.06.16 18:17:49
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2010.07.15 13:04:22
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!
Főprogram, 07 verseny
Feleresztés helye: Straubing
Feleresztés ideje: 2010.06.12 05:45
Időjárás : Derült, meleg idő, élénk D-i Dny-i szél
Kisérő : Kis Péter
Központi táv : 581000 m
Értékelési mód : Hagyományos 10 pontos rendszerrel
Lista terjedelme : 20% (1:5)
Adatok: Indult Küldött Helyezés Sebességek
tag cs. galamb 20% első 20%
R03 Jászárokszállás 9 16 143 29 1080,00 997,38
R38 Jászberény 7 8 65 13 1075,05 979,87
V07 Vámosgyörk 13 19 172 34 1152,54 1004,47
Jászság 1. 29 43 380 76 1152,54 995,23
R09 Jászapáti 2 4 37 7 1139,81 951,83
R36 Jászkisér 9 12 113 23 1133,93 1025,01
R40 Jászladány 8 10 81 16 1125,33 995,73
Jászság 2. 19 26 231 46 1139,81 995,40
V12 Heves 7 7 40 8 1067,82 939,15
V17 Tenk 11 14 121 24 1106,96 975,96
V18 Heves 10 20 177 35 1106,23 1017,82
Jászság 3. 28 41 338 68 1106,96 1002,99
Tagszövetségben 76 110 949 190 1152,54 995,44
R38 egyesületi díjlista
1. Dr. Nagy Róbert és Lehel 1.cs. HU-06- 09-75126 H 1075,05 m/p
2. Dr. Nagy Róbert és Lehel 1.cs. HU-07- 09-82198 H 1074,91 m/p
3. Dr. Nagy Róbert és Lehel 1.cs. HU-05- 09-65188 H 1056,14 m/p
4. Kármán Gábor 1.cs. HU-06- D-148011 T 1044,80 m/p
5. Japport Zoltán 1.cs. HU-06- 05-10572 H 1035,63 m/p
Tagonkénti eredmények
galamb érk.i. seb. egyesület röpcsoport tagszöv.
Japport Zoltán 1.cs. Dt: 568525 Kg: 10 Ók: 0 Kp: 0
Úti 5B: E: 3. 2h 31,08p R: 20. 1h 15,37p T: 56. 1h 15,29p
HU-06- 05-10572 H 12 14:53:58 1035,63 m/p 5 18,04 46 15,37 116 15,29
HU-06- 05-09982 H 12 15:19:39 989,34 m/p 11 13,04 0 0,00 0 0,00
Kármán Gábor 1.cs. Dt: 558412 Kg: 10 Ók: 0 Kp: 0
Úti 5B: E: 2. 3h 49,34p R: 18. 2h 30,33p T: 40. 2h 30,28p
HU-06- D-148011 T 12 14:39:28 1044,80 m/p 4 18,67 42 15,70 105 15,67
HU-05- D-136466 T 12 14:45:59 1032,22 m/p 6 17,00 50 14,63 125 14,61
HU-07- 50-61375 T 12 15:06:16 994,91 m/p 10 13,67 0 0,00 0 0,00
Dr. Nagy Lehel és Róbert 1.cs. Dt: 567851 Kg: 10 Ók: 0 Kp: 0
Úti 5B: E: 4. 1h 15,52p R: 28. 1h 12,02p T: 73. 1h 11,78p
HU-07- 09-82094 H 12 15:11:45 1001,94 m/p 8 15,52 71 12,02 182 11,78
Dr. Nagy Róbert és Lehel 1.cs. Dt: 567427 Kg: 10 Ók: 0 Kp: 0
Úti 5B: E: 1. 5h 92,58p R: 4. 5h 82,75p T: 12. 5h 79,82p
HU-06- 09-75126 H 12 14:32:49 1075,05 m/p 1 21,35 9 20,28 42 19,18
HU-07- 09-82198 H 12 14:32:53 1074,91 m/p 2 20,52 10 20,15 43 19,13
HU-05- 09-65188 H 12 14:42:16 1056,14 m/p 3 19,68 31 17,35 82 17,06
HU-09- 50-39021 H 12 15:04:37 1013,96 m/p 7 16,35 61 13,35 160 12,94
HU-03- 09-49179 H 12 15:14:11 996,91 m/p 9 14,68 74 11,62 187 11,51
HU-06- 09-75141 H 12 15:21:02 985,06 m/p 12 12,18 0 0,00 0 0,00
HU-05- 09-66954 H 12 15:24:05 979,87 m/p 13 11,35 0 0,00 0 0,00
Tagszövetségi díjlista
1. Blaskó István 1.cs. V07 HU 09-28-10717 H 1152,54 m/p
2. Krikuska József 1.cs. R09 HU 09-28-06219 H 1139,81 m/p
3. Korsós Albert 1.cs. R36 HU 09-28-06677 H 1133,93 m/p
4. Oláh József 2.cs. R36 HU 05-26-69254 H 1132,00 m/p
5. Borbás József 1.cs. R36 HU 06-26-78419 H 1130,24 m/p
6. Szabó Gyula 3.cs. R40 HU 07-50-44508 H 1125,33 m/p
7. Szabó Gyula 1.cs. R40 HU 08-22-07925 H 1125,19 m/p
8. Szabó Gyula 3.cs. R40 HU 07-50-44517 H 1124,23 m/p
9. Krikuska József 1.cs. R09 HU 09-01-20574 H 1119,93 m/p
10. Oláh József 2.cs. R36 HU 07-26-88575 H 1118,68 m/p
Jászság 1. röpcsoporti díjlista
1. Blaskó István 1.cs. V07 HU 09-28-10717 H 1152,54 m/p
2. Ádám Sándor Dr. 1.cs. V07 HU-08- 28-05535 T 1102,25 m/p
3. Farkas András 1.cs. V07 HU 08-28-04827 H 1093,39 m/p
4. Ádám Sándor Dr. 1.cs. V07 HU-08- 28-05569 H 1090,88 m/p
5. Ádám Sándor Dr. 2.cs. V07 HU-07- 07-07183 H 1086,56 m/p
A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval
1. Borbás József 1.cs. R36 5 h. 95,09 p
2. Morvai Zoltán 1.cs. V17 5 h. 92,60 p
3. Szalmási Tibor 1.cs. V18 5 h. 92,09 p
4. Csöppüs László 1.cs. V17 5 h. 89,20 p
5. Szentpéteri József 1.cs. R36 5 h. 88,32 p
6. Blaskó István 1.cs. V07 5 h. 87,04 p
7. Kovács József 1.cs. V18 5 h. 84,63 p
8. Farkas András 1.cs. V07 5 h. 83,70 p
9. Szabó János és Bata A. 1.cs. R03 5 h. 83,12 p
10. Szabó Gyula 1.cs. R40 4 h. 82,63 p
11. Juhász József 1.cs. V18 5 h. 81,99 p
12. Dr. Nagy Róbert és Lehel 1.cs. R38 5 h. 79,82 p
13. Sándor Norbert 1.cs. V18 5 h. 79,24 p
14. Szabó Gyula 3.cs. R40 4 h. 75,00 p
15. Lőcsei Sándor 2.cs. R03 5 h. 73,36 p
16. Ballagó János 1.cs. V12 4 h. 70,24 p
17. Doka Lajos 1.cs. R03 4 h. 69,65 p
18. Szabó János 3.cs. V18 4 h. 65,08 p
19. Blaskó István 2.cs. V07 4 h. 64,73 p
20. Ádám Sándor Dr. 2.cs. V07 4 h. 63,86 p
21. Surányi László 2.cs. V18 4 h. 63,18 p
22. Barta Sándor 1.cs. V18 4 h. 62,44 p
23. Blaskó István 3.cs. V07 4 h. 62,14 p
24. Korsós Albert 1.cs. R36 3 h. 58,98 p
25. Ádám Sándor Dr. 1.cs. V07 3 h. 58,47 p
26. Krikuska József 1.cs. R09 3 h. 58,38 p
27. Kövesdi - Szecskó 1.cs. R36 3 h. 57,43 p
28. Szabó János és Bata A. 3.cs. R03 3 h. 50,28 p
29. Szabó János 1.cs. V18 3 h. 49,70 p
30. Oláh József 1.cs. R36 3 h. 49,41 p
31. Pomázi Lajos 1.cs. R40 3 h. 49,21 p
32. Mozsár Imre 1.cs. V07 3 h. 45,77 p
33. Oláh József 2.cs. R36 2 h. 42,99 p
34. Sándor Norbert 3.cs. V18 2 h. 36,60 p
35. Farkas András 2.cs. V07 2 h. 36,02 p
36. Eperjesi László 1.cs. R40 2 h. 34,07 p
37. Bognár Zoltán 1.cs. R03 2 h. 33,98 p
A verseny R38 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval
1. Dr. Nagy Róbert és Lehel 1.cs. 5 h. 92,58 p
2. Kármán Gábor 1.cs. 3 h. 49,34 p
3. Japport Zoltán 1.cs. 2 h. 31,08 p
4. Dr. Nagy Lehel és Róbert 1.cs. 1 h. 15,52 p