Regensburg
2015.07.05
Hatvan és Környéke Postagalambsport Egyesületek Szövetsége, A50 Zsámbok
Első adat felvétele: 2015.07.07 16:05:57
Az adatok utolsó módosítása: 2015.07.08 19:00:20
A lista kiadásának időpontja: 2015.07.08 19:04:01
Az óvási határidő az első adatfelvételtől számított 30 nap: 2015.08.06 16:05:57
Az óvási határidő elmulasztása után reklamációnak nincs helye!
Főprogram, 11 verseny
Feleresztés helye: Regensburg
Feleresztés ideje: 2015.07.05 05:40
Időjárás : Derült meleg idő, enyhe D-i szél,
Kisérő : Papp László
Központi táv : 580000 m
Értékelési mód : Pontszám
Pontcsökkenés : Egyenes arányban
Legnagyobb pont : 29
Legkisebb pont : 11,6
Lista terjedelme : 25% (1:4)
Adatok: Indult Küldött Helyezés Sebességek
tag cs. galamb 20% 25% első 20% 25%
A36 Tápiószecso 9 11 100 20 25 1213,95 1099,36 1026,18
A50 Zsámbok 9 10 94 19 24 1136,79 942,36 853,75
V10 Hatvan 8 11 96 19 24 1134,14 935,35 786,57
Hatvan I. 26 32 290 58 73 1213,95 986,71 910,20
A23 Nagykáta 14 20 187 37 47 1197,24 1040,46 990,57
A64 Szentmártonkáta 10 14 127 25 32 1187,31 998,50 877,79
R38 Jászberény 7 9 80 16 20 1172,80 1023,35 982,24
Hatvan II. 31 43 394 79 99 1197,24 1023,26 977,37
Tagszövetségben 57 75 684 137 171 1213,95 1007,01 946,71
A50 egyesületi díjlista
1. Ács Ferenc 1.cs. HU 11-07-30860 H 1136,79 m/p
2. Kovács József 1.cs. HU-14-07-40753 H 1126,11 m/p
3. Ács Ferenc 1.cs. HU 10-07-26719 H 1124,59 m/p
4. BAMAHO-dúc 1.cs. HU-11-07-31001 H 1118,62 m/p
5. Japport Zoltán 1.cs. HU-12-D-531010 T 1109,36 m/p
6. BAMAHO-dúc 1.cs. HU-12-D-530644 H 1104,96 m/p
7. Japport Zoltán 1.cs. HU-13-D-667954 H 1082,33 m/p
8. Ács Ferenc 1.cs. HU 12-07-34600 H 1080,55 m/p
9. BAMAHO-dúc 1.cs. HU-12-07-34114 H 1080,48 m/p
10. Orbán Géza Sándor 1.cs. HU-09-D-235230 H 1073,23 m/p
Tagonkénti eredmények
galamb érk.i. seb. egyesület röpcsoport tagszöv.
Ács Ferenc 1.cs. Dt: 567919 Kg: 10 Ók: 0 Kp: 0
Úti 5B: E: 1. 5h 120,04p R: 2. 5h 103,43p T: 5. 5h 98,72p
Összesített E: 7. 28h 497,84p R: 13. 34h 555,98p T: 35. 33h 532,62p
HU 11-07-30860 H 05 13:59:35 1136,79 m/p 1 29,00 11 26,58 30 26,03
HU 10-07-26719 H 05 14:05:00 1124,59 m/p 3 27,49 16 25,38 42 24,80
HU 12-07-34600 H 05 14:25:35 1080,55 m/p 8 23,70 38 20,06 93 19,58
HU 11-D-346298 H 05 15:06:54 1001,80 m/p 12 20,68 54 16,19 140 14,77
HU 11-D-350464 H 05 15:15:34 986,71 m/p 14 19,17 58 15,22 152 13,54
HU 13-07-38328 H 05 15:25:51 969,39 m/p 17 16,90 64 13,78 165 12,21
BAMAHO-dúc 1.cs. Dt: 571427 Kg: 10 Ók: 1 Kp: 0
Úti 5B: E: 2. 5h 100,37p R: 10. 3h 67,91p T: 23. 3h 65,60p
Összesített E: 2. 46h 882,00p R: 5. 44h 837,28p T: 10. 42h 809,21p
HU-11-07-31001 H 05 14:10:49 1118,62 m/p 4 26,73 19 24,65 50 23,98
HU-12-D-530644 H 05 14:17:08 1104,96 m/p 6 25,22 24 23,44 68 22,14
HU-12-07-34114 H 05 14:28:51 1080,48 m/p 9 22,95 39 19,82 94 19,48
HU-13-D-619392 H 05 16:14:36 900,43 m/p 22 13,11 0 0,00 0 0,00
HU-12-07-34113 H 05 16:39:11 866,85 m/p 23 12,36 0 0,00 0 0,00
Boda Ákos 1.cs. Dt: 569975 Kg: 10 Ók: 2 Kp: 0
Úti 5B: E: 4. 3h 43,88p R: 26. 1h 14,98p T: 62. 1h 13,14p
Összesített E: 3. 37h 657,88p R: 10. 38h 657,80p T: 25. 35h 618,65p
HU-13-D-619182 H 05 15:21:19 980,44 m/p 15 18,41 59 14,98 156 13,14
HU-12-O-13241 T 05 16:11:11 902,98 m/p 21 13,87 0 0,00 0 0,00
HU-14-D-762365 H 05 16:47:35 853,75 m/p 24 11,60 0 0,00 0 0,00
Csörgi László 1.cs. Dt: 569340 Kg: 10 Ók: 0 Kp: 0
Úti 5B: E: 7. 2h 30,01p R: 21. 2h 25,13p T: 0. 0h 0,00p
Összesített E: 16. 17h 245,63p R: 43. 16h 230,24p T: 109. 15h 210,97p
HU-09-07-22444 H 05 15:44:10 942,36 m/p 19 15,38 67 13,05 0 0,00
HU-09-07-22447 H 05 15:57:32 921,96 m/p 20 14,63 71 12,08 0 0,00
Japport Zoltán 1.cs. Dt: 595391 Kg: 10 Ók: 0 Kp: 0
Úti 5B: E: 3. 3h 66,57p R: 14. 3h 57,51p T: 31. 3h 53,94p
Összesített E: 1. 45h 925,85p R: 2. 44h 892,61p T: 3. 43h 868,45p
HU-12-D-531010 T 05 14:36:42 1109,36 m/p 5 25,97 23 23,68 66 22,35
HU-13-D-667954 H 05 14:50:06 1082,33 m/p 7 24,46 36 20,54 90 19,89
HU-14-D-762028 H 05 16:04:46 952,98 m/p 18 16,14 66 13,29 170 11,70
Kovács József 1.cs. Dt: 567145 Kg: 7 Ók: 1 Kp: 0
Úti 5B: E: 8. 1h 28,24p R: 20. 1h 25,62p T: 50. 1h 24,91p
Összesített E: 11. 18h 352,03p R: 26. 19h 356,51p T: 61. 19h 354,45p
HU-14-07-40753 H 05 14:03:37 1126,11 m/p 2 28,24 15 25,62 41 24,91
Orbán Géza Sándor 1.cs. Dt: 575914 Kg: 10 Ók: 1 Kp: 0
Úti 5B: E: 5. 2h 43,62p R: 17. 2h 37,46p T: 40. 2h 36,71p
Összesített E: 17. 12h 212,65p R: 41. 14h 233,47p T: 107. 12h 213,10p
HU-09-D-235230 H 05 14:36:36 1073,23 m/p 10 22,19 42 19,09 98 19,07
HU-14-O-25601 H 05 14:48:25 1050,11 m/p 11 21,43 45 18,37 112 17,64
Vígh Sándor 1.cs. Dt: 563801 Kg: 9 Ók: 1 Kp: 0
Úti 5B: E: 6. 2h 37,57p R: 18. 2h 29,49p T: 47. 2h 26,68p
Összesített E: 21. 8h 153,67p R: 52. 8h 139,27p T: 128. 8h 137,81p
HU-14-07-40564 H 05 15:06:32 995,15 m/p 13 19,92 57 15,47 145 14,26
HU-13-07-37911 H 05 15:20:08 971,82 m/p 16 17,65 63 14,02 163 12,42
Tagszövetségi díjlista
1. Pap István 1.cs. A36 HU 11-09-09412 H 1213,95 m/p
2. Molnár Pál 1.cs. A23 HU-13-D-602279 T 1197,24 m/p
3. Kalocsai András 1.cs. A23 HU-12-09-14053 T 1191,12 m/p
4. Fejos Zsolt 1.cs. A23 HU-13-D-605306 T 1190,67 m/p
5. Babicz János 1.cs. A64 HU 14-D-763014 H 1187,31 m/p
6. Gavaldik József 1.cs. A23 HU 13-09-20131 H 1186,77 m/p
7. Kovágó Gábor 2.cs. A64 HU-12-D-530620 H 1185,24 m/p
8. Fejos Zsolt 1.cs. A23 HU-14-D-764075 H 1182,45 m/p
9. Mészáros László 1.cs. A36 HU 10-D-258882 H 1178,78 m/p
10. Bajtek Tibor 2.cs. A23 HU-14-O-26315 T 1177,18 m/p
11. Dósa Zoltán 1.cs. A36 HU 13-D-700974 H 1174,02 m/p
12. Szabó Elek 1.cs. R38 HU-10-09-05412 H 1172,80 m/p
13. Mészáros László 1.cs. A36 HU 10-O-01569 H 1171,82 m/p
14. Mészáros László 1.cs. A36 HU 09-D-224307 H 1170,55 m/p
15. Gavaldik József 1.cs. A23 HU 13-09-20079 H 1168,42 m/p
16. Jánosi Pál 1.cs. A23 HU-13-D-602005 H 1166,61 m/p
17. Száraz László 1.cs. A23 HU-12-09-14308 T 1164,42 m/p
18. Szabó Elek 1.cs. R38 HU-10-09-05425 H 1163,28 m/p
19. Bajtek Tibor 1.cs. A23 HU-13-D-603926 H 1153,79 m/p
20. Mészáros Mihály 1.cs. A36 HU 10-09-01947 H 1152,61 m/p
Hatvan I. röpcsoporti díjlista
1. Pap István 1.cs. A36 HU 11-09-09412 H 1213,95 m/p
2. Mészáros László 1.cs. A36 HU 10-D-258882 H 1178,78 m/p
3. Dósa Zoltán 1.cs. A36 HU 13-D-700974 H 1174,02 m/p
4. Mészáros László 1.cs. A36 HU 10-O-01569 H 1171,82 m/p
5. Mészáros László 1.cs. A36 HU 09-D-224307 H 1170,55 m/p
6. Mészáros Mihály 1.cs. A36 HU 10-09-01947 H 1152,61 m/p
7. Mészáros László 1.cs. A36 HU 12-D-502657 H 1148,01 m/p
8. Gazsi Károly 1.cs. A36 HU 13-D-602530 H 1146,83 m/p
9. Pap István 2.cs. A36 HU 13-D-604727 H 1139,90 m/p
10. Gazsi Károly 1.cs. A36 HU 12-D-502630 H 1137,49 m/p
A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval
1. Mészáros László 1.cs. A36 5 h. 135,07 p
2. Fejos Zsolt 1.cs. A23 5 h. 122,68 p
3. Szabó Elek 1.cs. R38 5 h. 118,89 p
4. Kalocsai András 1.cs. A23 5 h. 115,22 p
5. Ács Ferenc 1.cs. A50 5 h. 98,72 p
6. Fejos Csaba 2.cs. A64 5 h. 96,38 p
7. Gazsi Károly 1.cs. A36 4 h. 93,38 p
8. Kovágó Gábor 1.cs. A64 5 h. 92,90 p
9. Bajtek Tibor 1.cs. A23 4 h. 90,52 p
10. Mészáros Mihály 1.cs. A36 4 h. 86,84 p
11. Benke István 1.cs. R38 5 h. 85,75 p
12. Nagy Varga Viktor 2.cs. R38 4 h. 85,71 p
13. Babicz János 1.cs. A64 4 h. 85,50 p
14. Gavaldik József 1.cs. A23 3 h. 81,38 p
15. Száraz László 1.cs. A23 4 h. 81,09 p
16. Nagy János 1.cs. A23 4 h. 78,95 p
17. Huszár Péter 1.cs. A23 4 h. 76,60 p
18. Kucsera-Tóth Károly 1.cs. V10 4 h. 74,74 p
19. Pap István 1.cs. A36 4 h. 71,48 p
20. Dósa Zoltán 1.cs. A36 3 h. 71,03 p
21. Katona József 2.cs. A36 3 h. 70,62 p
22. Grizner Sándor 1.cs. R38 4 h. 67,58 p
23. BAMAHO-dúc 1.cs. A50 3 h. 65,60 p
24. Tóth Lajos 1.cs. A23 3 h. 63,56 p
25. Molnár Pál 1.cs. A23 3 h. 63,26 p
26. Tomori László 1.cs. A23 3 h. 62,13 p
27. Török Ferenc 1.cs. A36 3 h. 56,81 p
28. Kiss József 1.cs. V10 3 h. 56,71 p
29. Kevés Károly 1.cs. V10 3 h. 55,78 p
30. Papp László 1.cs. A64 3 h. 55,37 p
31. Japport Zoltán 1.cs. A50 3 h. 53,94 p
A verseny Hatvan I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval
1. Mészáros László 1.cs. A36 5 h. 137,50 p
2. Ács Ferenc 1.cs. A50 5 h. 103,43 p
3. Gazsi Károly 1.cs. A36 4 h. 96,91 p
4. Mészáros Mihály 1.cs. A36 4 h. 91,84 p
5. Dósa Zoltán 1.cs. A36 4 h. 86,04 p
A verseny A50 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval
1. Ács Ferenc 1.cs. 5 h. 120,04 p
2. BAMAHO-dúc 1.cs. 5 h. 100,37 p
3. Japport Zoltán 1.cs. 3 h. 66,57 p
4. Boda Ákos 1.cs. 3 h. 43,88 p
5. Orbán Géza Sándor 1.cs. 2 h. 43,62 p
6. Vígh Sándor 1.cs. 2 h. 37,57 p
7. Csörgi László 1.cs. 2 h. 30,01 p
8. Kovács József 1.cs. 1 h. 28,24 p
A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Totálbefutós értékelés 10 befutóval
1. Mészáros László 1.cs. A36 6 h. 147,08 p
2. Kalocsai András 1.cs. A23 6 h. 131,63 p
3. Szabó Elek 1.cs. R38 6 h. 131,41 p
4. Fejos Zsolt 1.cs. A23 5 h. 122,68 p
5. Ács Ferenc 1.cs. A50 6 h. 110,93 p
6. Kovágó Gábor 1.cs. A64 6 h. 104,81 p
7. Benke István 1.cs. R38 6 h. 97,86 p
8. Fejos Csaba 2.cs. A64 5 h. 96,38 p
9. Gazsi Károly 1.cs. A36 4 h. 93,38 p
10. Bajtek Tibor 1.cs. A23 4 h. 90,52 p
11. Mészáros Mihály 1.cs. A36 4 h. 86,84 p
12. Nagy Varga Viktor 2.cs. R38 4 h. 85,71 p
13. Babicz János 1.cs. A64 4 h. 85,50 p
14. Gavaldik József 1.cs. A23 3 h. 81,38 p
15. Száraz László 1.cs. A23 4 h. 81,09 p
16. Nagy János 1.cs. A23 4 h. 78,95 p
17. Huszár Péter 1.cs. A23 4 h. 76,60 p
18. Kucsera-Tóth Károly 1.cs. V10 4 h. 74,74 p
19. Pap István 1.cs. A36 4 h. 71,48 p
20. Dósa Zoltán 1.cs. A36 3 h. 71,03 p
21. Katona József 2.cs. A36 3 h. 70,62 p
22. Grizner Sándor 1.cs. R38 4 h. 67,58 p
23. BAMAHO-dúc 1.cs. A50 3 h. 65,60 p
24. Tóth Lajos 1.cs. A23 3 h. 63,56 p
25. Molnár Pál 1.cs. A23 3 h. 63,26 p
26. Tomori László 1.cs. A23 3 h. 62,13 p
27. Török Ferenc 1.cs. A36 3 h. 56,81 p
28. Kiss József 1.cs. V10 3 h. 56,71 p
29. Kevés Károly 1.cs. V10 3 h. 55,78 p
30. Papp László 1.cs. A64 3 h. 55,37 p
31. Japport Zoltán 1.cs. A50 3 h. 53,94 p
Hosszútáv beszámított versenyei:
06.07. Straubing
06.21. Neumarkt
07.05. Regensburg
Tagszövetségi Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval
1. Mészáros László 1.cs. A36 15 h. 343,21 p
2. Mészáros Mihály 1.cs. A36 14 h. 339,49 p
3. Nagy Varga Viktor 2.cs. R38 14 h. 317,95 p
4. Dósa Zoltán 1.cs. A36 13 h. 306,54 p
5. Bajtek Tibor 1.cs. A23 12 h. 298,21 p
6. Gazsi Károly 1.cs. A36 12 h. 289,23 p
7. Száraz László 1.cs. A23 12 h. 286,94 p
8. BAMAHO-dúc 1.cs. A50 13 h. 277,87 p
9. Szabó Elek 1.cs. R38 12 h. 271,58 p
10. Fejos Zsolt 1.cs. A23 11 h. 267,32 p
11. Katona József 2.cs. A36 11 h. 264,34 p
12. Pap István 1.cs. A36 13 h. 264,05 p
13. Kovágó Gábor 1.cs. A64 12 h. 254,11 p
14. Japport Zoltán 1.cs. A50 11 h. 247,04 p
15. Huszár Péter 1.cs. A23 11 h. 244,08 p
16. Tóth Attila 2.cs. A64 10 h. 236,35 p
17. Molnár Pál 1.cs. A23 11 h. 223,49 p
18. Fejos Csaba 2.cs. A64 12 h. 223,31 p
19. Nagy János 1.cs. A23 11 h. 212,49 p
20. Tóth Lajos 1.cs. A23 10 h. 202,58 p
21. Nagy Zoltán 1.cs. A23 9 h. 198,76 p
22. Tomori László 1.cs. A23 8 h. 195,53 p
23. Papp László 1.cs. A64 9 h. 193,64 p
24. Tóth Sándor 1.cs. A64 9 h. 187,23 p
25. Benke István 1.cs. R38 10 h. 180,40 p
26. Pásztor Gábor 1.cs. A36 8 h. 179,18 p
27. Kucsera-Tóth Károly 1.cs. V10 10 h. 173,29 p
28. Szollos Béla 2.cs. A64 9 h. 172,66 p
29. Babicz János 1.cs. A64 8 h. 171,90 p
30. Ács Ferenc 1.cs. A50 9 h. 171,50 p
31. Csikós István 1.cs. V10 8 h. 165,31 p
32. Jánosi Pál 1.cs. A23 7 h. 163,51 p
33. Szöllosi Gábor 1.cs. A23 7 h. 163,25 p
34. Boda Ákos 1.cs. A50 8 h. 157,65 p
35. Kevés Károly 1.cs. V10 8 h. 156,16 p
36. Gavaldik József 1.cs. A23 6 h. 154,78 p
37. Boda Ákos 2.cs. A50 7 h. 150,02 p
38. Kiss József 1.cs. V10 8 h. 149,02 p
39. Kalocsai András 2.cs. A23 7 h. 142,95 p
40. Török Ferenc 1.cs. A36 7 h. 131,73 p
41. Grizner Sándor 1.cs. R38 7 h. 131,57 p
42. Orbán Géza Sándor 1.cs. A50 7 h. 131,16 p
43. Kalocsai András 1.cs. A23 6 h. 130,36 p
44. Nagy Varga Viktor 1.cs. R38 6 h. 128,97 p
45. Kiss József 2.cs. V10 6 h. 126,93 p
Hatvan I. röpcsoport Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval
1. Mészáros Mihály 1.cs. A36 14 h. 343,76 p
2. Mészáros László 1.cs. A36 15 h. 341,38 p
3. Dósa Zoltán 1.cs. A36 14 h. 321,20 p
4. Gazsi Károly 1.cs. A36 12 h. 291,54 p
5. BAMAHO-dúc 1.cs. A50 13 h. 277,92 p
6. Pap István 1.cs. A36 13 h. 266,38 p
7. Katona József 2.cs. A36 11 h. 265,77 p
A50 egyesületi Hosszútávú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval
1. BAMAHO-dúc 1.cs. 15 h. 327,30 p
2. Japport Zoltán 1.cs. 13 h. 291,27 p
3. Boda Ákos 1.cs. 10 h. 179,09 p
4. Ács Ferenc 1.cs. 7 h. 162,64 p
5. Boda Ákos 2.cs. 6 h. 140,77 p
6. Vígh Sándor 1.cs. 5 h. 112,32 p
7. Orbán Géza Sándor 1.cs. 5 h. 108,71 p
8. Kovács József 1.cs. 4 h. 92,84 p
9. Majoros István 1.cs. 4 h. 77,00 p
10. Csörgi László 1.cs. 3 h. 45,99 p
11. Pálinkás Sándor 1.cs. 2 h. 29,81 p
Általános táv beszámított versenyei:
05.03. Mödling
05.10. Sankt Pölten
05.17. Amstetten
05.25. Haag
05.31. Amstetten II.
06.07. Straubing
06.14. Sankt Pölten II.
06.21. Neumarkt
06.28. Sankt Pölten III.
07.05. Regensburg
Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval
1. Mészáros Mihály 1.cs. A36 46 h. 939,72 p
2. Nagy Varga Viktor 2.cs. R38 46 h. 931,15 p
3. Japport Zoltán 1.cs. A50 43 h. 868,45 p
4. Pap István 1.cs. A36 44 h. 865,73 p
5. Bajtek Tibor 1.cs. A23 42 h. 865,40 p
6. Gazsi Károly 1.cs. A36 42 h. 855,53 p
7. Nagy János 1.cs. A23 44 h. 842,94 p
8. Kovágó Gábor 1.cs. A64 42 h. 838,41 p
9. Fejos Zsolt 1.cs. A23 41 h. 835,17 p
10. BAMAHO-dúc 1.cs. A50 42 h. 809,21 p
11. Tomori László 1.cs. A23 39 h. 797,00 p
12. Száraz László 1.cs. A23 40 h. 787,45 p
13. Szöllosi Gábor 1.cs. A23 40 h. 750,39 p
14. Katona József 2.cs. A36 36 h. 747,92 p
15. Mészáros László 1.cs. A36 37 h. 741,33 p
16. Szöllosi Gábor 2.cs. A23 36 h. 714,57 p
17. Huszár Péter 1.cs. A23 38 h. 698,24 p
18. Molnár Pál 1.cs. A23 37 h. 696,27 p
19. Szabó Elek 1.cs. R38 37 h. 691,27 p
20. Tóth Attila 2.cs. A64 34 h. 690,68 p
21. Dósa Zoltán 1.cs. A36 36 h. 677,24 p
22. Kiss József 1.cs. V10 36 h. 654,35 p
23. Bajtek Tibor 2.cs. A23 33 h. 649,23 p
24. Nagy Varga Viktor 1.cs. R38 35 h. 634,33 p
25. Boda Ákos 1.cs. A50 35 h. 618,65 p
26. Boda Ákos 6.cs. A50 34 h. 607,72 p
27. Nagy Zoltán 1.cs. A23 31 h. 599,88 p
28. Nagy Lehel dr. 1.cs. R38 33 h. 588,59 p
29. Japport Zoltán 2.cs. A50 31 h. 587,60 p
30. Tomori László 2.cs. A23 31 h. 586,13 p
31. Jánosi Pál 1.cs. A23 29 h. 557,87 p
32. Fejos Csaba 2.cs. A64 30 h. 553,83 p
33. Kovágó Gábor 2.cs. A64 27 h. 541,59 p
34. Kevés Károly 1.cs. V10 31 h. 540,44 p
35. Ács Ferenc 1.cs. A50 33 h. 532,62 p
36. Boda Ákos 2.cs. A50 29 h. 517,96 p
37. Tóth Sándor 1.cs. A64 29 h. 516,47 p
38. Szollos Béla 2.cs. A64 28 h. 513,12 p
39. Pásztor Gábor 1.cs. A36 27 h. 497,72 p
40. Kovágó Gábor 4.cs. A64 26 h. 472,19 p
41. Kucsera-Tóth Károly 1.cs. V10 29 h. 471,85 p
42. Bajtek Tibor 3.cs. A23 26 h. 458,53 p
43. Bajtek Tibor 4.cs. A23 26 h. 439,19 p
44. Pap István 2.cs. A36 23 h. 438,46 p
45. Tóth Attila 1.cs. A64 23 h. 435,06 p
46. Dósa Zoltán 2.cs. A36 24 h. 426,98 p
47. Japport Zoltán 5.cs. A50 23 h. 417,29 p
48. Palkó László 1.cs. A23 23 h. 403,73 p
49. Kalocsai András 1.cs. A23 23 h. 401,48 p
50. Gavaldik József 1.cs. A23 23 h. 398,48 p
51. Papp László 1.cs. A64 22 h. 396,52 p
52. Kovágó Gábor 3.cs. A64 20 h. 388,23 p
53. Japport Zoltán 4.cs. A50 23 h. 387,65 p
54. Nagy János 2.cs. A23 21 h. 371,93 p
55. Japport Zoltán 3.cs. A50 23 h. 370,31 p
56. Babicz János 1.cs. A64 20 h. 367,77 p
57. Nagy Varga Viktor 5.cs. R38 21 h. 364,66 p
58. Bajtek Tibor 6.cs. A23 22 h. 363,51 p
59. Csikós István 1.cs. V10 19 h. 357,31 p
60. Tóth Lajos 1.cs. A23 21 h. 355,82 p
61. Kovács József 1.cs. A50 19 h. 354,45 p
62. Molnár Pál 2.cs. A23 21 h. 354,37 p
63. Mészáros László 2.cs. A36 20 h. 354,27 p
64. Balázs Sándor 1.cs. R38 20 h. 349,32 p
65. Palkó László 2.cs. A23 19 h. 344,58 p
66. Gazsi Károly 2.cs. A36 19 h. 343,99 p
67. Nagy Lehel dr. 2.cs. R38 20 h. 341,67 p
68. Benke István 1.cs. R38 22 h. 340,14 p
69. Demeter Attila 1.cs. R38 21 h. 336,05 p
70. Huszár Péter 2.cs. A23 19 h. 333,50 p
71. Kucsera-Tóth Károly 2.cs. V10 20 h. 333,07 p
72. Kiss József 2.cs. V10 17 h. 316,69 p
73. Lengyel János 1.cs. A23 19 h. 315,61 p
74. Mészáros Mihály 2.cs. A36 18 h. 313,39 p
75. Fejos Csaba 1.cs. A64 18 h. 312,61 p
76. Szollos Béla 4.cs. A64 19 h. 312,59 p
77. László György 1.cs. A36 18 h. 311,29 p
78. Száraz László 2.cs. A23 20 h. 309,82 p
79. Babicz István 1.cs. A64 16 h. 302,44 p
80. Csákó Csaba Gyula 1.cs. A23 17 h. 297,35 p
81. Majoros István 1.cs. A50 18 h. 296,80 p
82. Szollos Béla 3.cs. A64 17 h. 295,61 p
83. Varga László 1.cs. R38 17 h. 283,75 p
84. Nagy János 3.cs. A23 17 h. 277,56 p
85. Varga László 2.cs. R38 17 h. 274,84 p
86. Száraz László 3.cs. A23 15 h. 271,60 p
87. Katona József 1.cs. A36 16 h. 271,00 p
88. Jánosi Pál 2.cs. A23 16 h. 269,63 p
89. Török Ferenc 1.cs. A36 16 h. 264,96 p
90. Tóth Attila 3.cs. A64 15 h. 264,84 p
91. Tomori László 3.cs. A23 17 h. 264,17 p
92. Udvari Zoltán 1.cs. A36 16 h. 260,35 p
Hatvan I. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval
1. Mészáros Mihály 1.cs. A36 45 h. 944,48 p
2. Japport Zoltán 1.cs. A50 44 h. 892,61 p
3. Pap István 1.cs. A36 45 h. 885,40 p
4. Gazsi Károly 1.cs. A36 43 h. 875,85 p
5. BAMAHO-dúc 1.cs. A50 44 h. 837,28 p
6. Katona József 2.cs. A36 36 h. 754,92 p
7. Mészáros László 1.cs. A36 37 h. 744,44 p
8. Dósa Zoltán 1.cs. A36 39 h. 726,60 p
9. Kiss József 1.cs. V10 36 h. 666,45 p
10. Boda Ákos 1.cs. A50 38 h. 657,80 p
11. Boda Ákos 6.cs. A50 34 h. 626,33 p
12. Japport Zoltán 2.cs. A50 30 h. 591,48 p
13. Ács Ferenc 1.cs. A50 34 h. 555,98 p
14. Kevés Károly 1.cs. V10 30 h. 541,13 p
15. Pásztor Gábor 1.cs. A36 29 h. 531,57 p
A50 egyesületi Általános távú csapatbajnokság
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval
1. Japport Zoltán 1.cs. 45 h. 925,85 p
2. BAMAHO-dúc 1.cs. 46 h. 882,00 p
3. Boda Ákos 1.cs. 37 h. 657,88 p
4. Boda Ákos 6.cs. 33 h. 607,10 p
5. Japport Zoltán 2.cs. 30 h. 592,16 p
6. Boda Ákos 2.cs. 27 h. 498,75 p
7. Ács Ferenc 1.cs. 28 h. 497,84 p
8. Japport Zoltán 5.cs. 24 h. 419,04 p
9. Japport Zoltán 4.cs. 23 h. 402,58 p
10. Japport Zoltán 3.cs. 22 h. 371,51 p
11. Kovács József 1.cs. 18 h. 352,03 p
12. Majoros István 1.cs. 20 h. 331,33 p
13. BAMAHO-dúc 2.cs. 17 h. 266,75 p
14. Boda Ákos 3.cs. 15 h. 251,31 p
15. Boda Ákos 5.cs. 15 h. 248,51 p
16. Csörgi László 1.cs. 17 h. 245,63 p
17. Orbán Géza Sándor 1.cs. 12 h. 212,65 p
18. Boda Ákos 4.cs. 13 h. 211,88 p
19. Szabó Gergo 1.cs. 13 h. 203,92 p
20. Ács Ferenc 2.cs. 12 h. 188,78 p
21. Vígh Sándor 1.cs. 8 h. 153,67 p
22. Majoros István 2.cs. 8 h. 124,44 p
23. Kókai András 1.cs. 5 h. 96,42 p
24. Orbán Géza Sándor 2.cs. 4 h. 68,98 p
25. Szabó Gergo 2.cs. 3 h. 48,72 p
26. Pálinkás Sándor 1.cs. 3 h. 46,28 p
27. Csörgi László 2.cs. 2 h. 36,62 p
28. Japport Zoltán 6.cs. 1 h. 22,13 p
29. Pálinkás Sándor 2.cs. 1 h. 16,91 p
Hosszú távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
1. Mészáros Mihály A36 HU 10-09-01947 H 3h 82,28p
2. Mészáros Mihály A36 HU 10-09-01960 H 3h 78,91p
3. Dósa Zoltán A36 HU 13-D-700972 H 3h 76,47p
4. Mészáros László A36 HU 10-D-258882 H 3h 73,80p
5. Mészáros László A36 HU 09-D-224307 H 3h 71,17p
6. Kovágó Gábor A64 HU-13-D-596328 H 3h 69,95p
7. Pap István A36 HU 12-D-504083 H 3h 69,64p
8. Nagy Varga Viktor R38 HU-13-D-619450 H 3h 69,37p
9. Szabó Elek R38 HU-13-09-21413 H 3h 68,27p
10. BAMAHO-dúc A50 HU-11-07-31001 H 3h 67,17p
Hosszú távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
1. Molnár Pál A23 HU-13-D-602279 T 3h 72,34p
2. Babicz János A64 HU 14-D-764490 T 3h 66,40p
3. Szollos Béla A64 HU 08-09-86981 T 3h 63,22p
4. Bajtek Tibor A23 HU-12-D-505688 T 3h 49,22p
5. Száraz László A23 HU-12-09-14308 T 2h 52,63p
6. Száraz László A23 HU-12-09-14315 T 2h 51,05p
7. Tóth Attila A64 HU 13-07-37799 T 2h 50,25p
8. Tomori László A23 HU-13-D-601939 T 2h 49,75p
9. Papp László A64 HU-13-D-596387 T 2h 48,71p
10. Kalocsai András A23 HU-14-O-26312 T 2h 48,04p
Hosszú távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
1. Mészáros Mihály A36 HU 10-09-01947 H 3h 82,96p
2. Mészáros Mihály A36 HU 10-09-01960 H 3h 79,71p
3. Dósa Zoltán A36 HU 13-D-700972 H 3h 78,13p
4. Mészáros László A36 HU 10-D-258882 H 3h 74,26p
5. Pap István A36 HU 12-D-504083 H 3h 71,08p
6. Mészáros László A36 HU 09-D-224307 H 3h 71,03p
7. BAMAHO-dúc A50 HU-11-07-31001 H 3h 67,05p
8. BAMAHO-dúc A50 HU-12-07-34114 H 3h 63,70p
9. Mészáros László A36 HU 10-D-258910 H 3h 60,18p
10. Pap István A36 HU 13-D-605723 H 3h 50,51p
Hosszú távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
1. Pásztor Gábor A36 HU 12-09-15574 T 2h 42,89p
2. Bodonyi Ferenc V10 HU 14-D-764682 T 2h 34,47p
Hosszú távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
1. BAMAHO-dúc A50 HU-11-07-31001 H 3h 73,28p
2. BAMAHO-dúc A50 HU-12-07-34114 H 3h 68,64p
3. Japport Zoltán A50 HU-13-D-667954 H 3h 66,14p
4. Japport Zoltán A50 HU-12-D-531018 H 2h 51,55p
5. Vígh Sándor A50 HU-13-07-37911 H 2h 44,36p
6. Kovács József A50 HU-10-07-27260 H 2h 44,33p
7. BAMAHO-dúc A50 HU-12-D-530644 H 2h 43,26p
8. BAMAHO-dúc A50 HU-11-D-346221 H 2h 40,67p
9. Boda Ákos A50 HU-14-D-762335 H 2h 39,10p
10. Japport Zoltán A50 HU-10-D-302132 H 2h 37,53p
Hosszú távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
1. Japport Zoltán A50 HU-13-D-667931 T 2h 33,88p
2. Boda Ákos A50 HU-12-O-13241 T 2h 26,76p
Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek
1. Nagy Varga Viktor R38 HU-13-D-619450 H 9h 185,10p
2. Pap István A36 HU 13-D-605723 H 9h 174,27p
3. Tomori László A23 HU-13-D-601971 H 9h 170,54p
4. Bajtek Tibor A23 HU-13-D-603911 H 8h 155,87p
5. Mészáros Mihály A36 HU 12-09-15562 H 8h 150,98p
6. Kovágó Gábor A64 HU-11-07-30906 H 8h 146,65p
7. Boda Ákos A50 HU-14-D-762335 H 8h 138,62p
8. Mészáros László A36 HU 10-O-01569 H 7h 162,49p
9. Bajtek Tibor A23 HU-12-D-505685 H 7h 158,43p
10. Kovágó Gábor A64 HU-13-D-596328 H 7h 157,62p
Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, tojók
1. Huszár Péter A23 HU-12-D-501942 T 9h 144,25p
2. Tomori László A23 HU-13-D-601939 T 8h 165,73p
3. Molnár Pál A23 HU-13-D-602279 T 8h 149,33p
4. Japport Zoltán A50 HU-13-D-667931 T 7h 152,69p
5. Száraz László A23 HU-12-09-14315 T 7h 139,96p
6. Japport Zoltán A50 HU-12-O-14311 T 7h 113,52p
7. Szollos Béla A64 HU 13-D-605915 T 6h 130,85p
8. Tóth Attila A64 HU 13-07-37799 T 6h 123,16p
9. Szollos Béla A64 HU 08-09-86981 T 6h 122,31p
10. Japport Zoltán A50 HU-13-D-667947 T 6h 115,28p
Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek
1. Pap István A36 HU 13-D-605723 H 9h 176,00p
2. Boda Ákos A50 HU-14-D-762335 H 8h 141,11p
3. Japport Zoltán A50 HU-13-D-667954 H 8h 137,51p
4. Boda Ákos A50 HU-12-07-34437 H 8h 127,00p
5. Mészáros László A36 HU 10-O-01569 H 7h 162,86p
6. Dósa Zoltán A36 HU 13-D-700972 H 7h 149,86p
7. Mészáros Mihály A36 HU 12-09-15562 H 7h 141,94p
8. Pap István A36 HU 12-D-504083 H 7h 136,84p
9. BAMAHO-dúc A50 HU-11-07-31001 H 7h 134,37p
10. Japport Zoltán A50 HU-10-D-302132 H 7h 132,29p
Általános távú Hatvan I. röpcsoporti sampionbajnokság, tojók
1. Japport Zoltán A50 HU-13-D-667931 T 7h 151,96p
2. Japport Zoltán A50 HU-12-O-14311 T 7h 118,32p
3. Katona József A36 HU 13-09-21704 T 6h 110,76p
4. Japport Zoltán A50 HU-12-D-531010 T 6h 100,05p
5. Japport Zoltán A50 HU-13-D-667947 T 5h 107,95p
6. Japport Zoltán A50 HU-12-D-531035 T 5h 102,05p
7. Boda Ákos A50 HU-12-07-34445 T 5h 99,90p
8. Boda Ákos A50 HU-14-D-762303 T 5h 98,47p
9. Boda Ákos A50 HU-13-O-17362 T 5h 95,70p
10. Japport Zoltán A50 HU-14-O-25567 T 5h 94,07p
Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek
1. Japport Zoltán A50 HU-13-D-667954 H 8h 147,86p
2. Boda Ákos A50 HU-14-D-762335 H 8h 137,03p
3. Boda Ákos A50 HU-12-07-34437 H 8h 126,84p
4. BAMAHO-dúc A50 HU-11-07-31001 H 7h 140,37p
5. Japport Zoltán A50 HU-10-D-302132 H 7h 134,85p
6. BAMAHO-dúc A50 HU-12-07-34114 H 7h 128,34p
7. BAMAHO-dúc A50 HU-12-07-34113 H 7h 114,34p
8. Japport Zoltán A50 HU-12-D-531018 H 6h 116,34p
9. Boda Ákos A50 HU-14-D-762386 H 6h 111,47p
10. BAMAHO-dúc A50 HU-11-07-31017 H 6h 109,12p
Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók
1. Japport Zoltán A50 HU-13-D-667931 T 8h 166,25p
2. Japport Zoltán A50 HU-12-O-14311 T 7h 111,82p
3. Japport Zoltán A50 HU-12-D-531010 T 6h 100,00p
4. Japport Zoltán A50 HU-13-D-667947 T 5h 106,93p
5. Japport Zoltán A50 HU-12-D-531035 T 5h 106,45p
6. Boda Ákos A50 HU-12-07-34445 T 5h 101,79p
7. Boda Ákos A50 HU-13-O-17362 T 5h 101,32p
8. Boda Ákos A50 HU-14-D-762303 T 5h 94,81p
9. Japport Zoltán A50 HU-14-O-25567 T 5h 93,30p
10. Boda Ákos A50 HU-12-O-13241 T 5h 86,00p